Banjalučanke ipak prejake za ekipu Bosne iz Kalesije

Odbojkašice “Volley” iz Banja Luke noćas su slavile u Kalesiji protiv odbojkašica Bosne rezultatom 0:3 po setovima 10:25; 18:25 i 20:25 u okviru trinaestog kola Premijer lige BiH.

zok_volley

U prvom setu Banjalučanke su bolje ušle u igru te su uspjele da ostvare razliku od čak petnaest poena razlike. Tokom cijelog seta, gošće su dominirale na svim poljima, zašto domaće igračice nisu imale rješenje.

U drugom setu, domaće odbojkašice se bude i pružaju otpor Banjalučankama, ali ipak nedovoljno da sustignu rezultat koji je bio i plus deset u korist gošći. Treći set je možda i najzanimljiviji za tridesetak gledalaca koji su posmatrali ovu utakmicu, jer su domaće odbojkašice sustigle Banjalučanke te su rezultat okrenule u svoju korist, no nisu imale snage da do kraja izdrže tempo.

zok_bosna1

Odbojkašice Bosne su kod rezultata 5:11 napravile izuzetan podvig te su došle na svega jedan poen zaostatka, te se igralo poen za poenom. Kod 15:15 kalesijanke prave preokret i idu na plus tri, ali ipak prisebnost nisu uspjele da održe do kraja utakmice, pa i treći set u svoju korist rješavaju gošće iz Banja Luke.

zok_bosna2

ŽOK BOSNA: Nejla Memišević, Dženana Muminović, Kemija Zukić, Berina Halilović, Emina Subašić, Erna Sinanović, Belma Bajrić, Envera Herić, Lejla Bureković, Armina Avdić, Edina Hodžić, Zerina Bajrić.

Trener: Rašid Tubić asistent Nijaz Alić.

zok_bosna

ŽOK “Volley” Banja Luka: Natalija Novković, Tamara Đapa, Vesna Crniević, Marijana Savić, Milica Hrnjez, Sanja Vojnić, Jelena Ninković, Aleksandra Simić, Tamara Savić, Vanja Đida, Milica Ivković, Dušanka Marković.

Trener: Radmila Marković asistent Aleksandar Popović.