Kalesija 16°

Bosna slavila protiv Mramora, Gradina ipak prejaka za Slogu

Fudbaleri kalesijske Bosne slavili su sa 4:0 protiv Mramora jučer na Gradskom stadionu u Kalesiji pred nešto više od dvije stotine gledatelja.

fk_bosna

Iako su mnogi očekivali tešku utakmicu, s obzirom da je Mramor na četvrtoj poziciji na tabeli, ipak domaći se nisu dali iznenaditi.

Mrežu gostiju prvo je načeo kapiten Suad Tabalović u osmoj minuti nakon kornera, a samo sedam minuta kasnije na 2:0 povećao je Šljivić nakon odbijene lopte.

Fudbaleri Bosne su iako su imali rezultatsku prednost ipak nastavili da prijete, a u devetnaestom minutu odličan gol za 3:0 postiže Mešić. Gosti su izgledali “izgubljeno” jer nisu očekivali ovakav tempo Bosne, a u 29.minuti Sadžid Fazlić prolazi po desnoj strani i upošljava Šljivića koji postiže svoj drugi gol, a ukupno četvrti za Bosu.

Do kraja utakmice bilo je još izglednih prilika na obje strane, ali se rezultat nije mjenjao.

Kada je u pitanju ekipa Sloge iz Tojšića oni su poraženi od ekipe Gradine u Srebreniku rezultatom 2:0. Inače, ekipi Sloge baš ne ide najbolje u proljetnom dijelu prvenstva, gdje su upisali svega jednu pobjedu protiv Radnika iz Lipnice.

Navijači ovog kluba popularni “Cincari” iz utakmice u utakmicu sve manje daju podršku svome klubu, a jedan od razloga kako se navodi slaba igra i borbenost na terenu njihovih igrača.

Ukoliko imate više informacija o temi ili nam želite prijaviti grešku možete nas kontaktirati i na e-mail: ntv@neon.ba.