Kalesija 22°

Dobar početak u drugom dijelu sezone: Kalesijski odbojkaši donijeli pobjedu kući

Kalesijski odbojkaši jučer su u okviru IX kola Superlige FBiH za muškarce u Brezi odnijeli pobjedu rezultatom 2:3 protiv OK “Breza”.

U napornoj utakmici koja je od početka obećala za publiku dobru zabavu, igrao se poen za poenom. Prvi set je pripao OK “Breza”, kada su Kalesijce porazili rezultatom 25:20.

U drugom setu je OK “Bosna” i pokazala zbog čega je došla u Brezu, te su odličnom igrom ovu ekipu savladali rezultatom 09:25. Treći set je ponovo pripao gostima, a potom se ekipa iz Breze “vraća” na teren i odnosi pobjedu u četvrtom setu rezultatom 25:23.

Konačno u petom setu, Kalesijci upisuju 12:15, te se vraćaju kući sa dva boda.

Za Bosnu su nastupali: Emir Smajlović, Mirnes Vildić, Bakir Zulić, Rijad Alić, Kenan Hasanović, Mirnes Mešanović, Jasmin Požegić i Arnel Imamović.

Sljedeću utakmicu OK “Bosna” odigrat će u Sarajevu protiv OK “Ilidža”.

Ukoliko imate više informacija o temi ili nam želite prijaviti grešku možete nas kontaktirati i na e-mail: ntv@neon.ba.