Dobrom igrom Semir Musić dokazao da zaslužuje veću minutažu

Sloboda je nakon uzbudljive završnice u subotu uvečer upisala pobjedu protiv FK Zvijezda 09 rezultatom 2:1 (0:1), a svoje oduševljene nakon utakmice nije krio Zlatan Nalić, šef stručnog štaba FK Sloboda Tuzla, koji je na konferenciji za medije izjavio da su pogodili sa izmjenama u drugom dijeli što je na kraju rezultiralo pobjedom.

Kalesijac Semir Musić, Slobodino dijete, ulaskom s klupe unio je preokret. U desetak minuta, do tada jalova igra, promjenila je kurs.

Redali su se napadi, a kao plod “totalne ofanzive” dva su pogotka i pobjeda Zlatanu zlata vrijedna. Osiguran je opstanak i zadržan je priključak za Evropu. Nalić je pogodio s Musićem. Koji je pokazao da zaslužuje veću minutažu.

Nakon kiksa Želje i Mladosti, te remija u Bijeljini, pobjedom je najviše profitirala Sloboda