Kalesija 18°

Kalesijske odbojkašice jučer su u okviru VII kola Superlige FBiH u odbojci za žene gostovale kod ekipe ŽOK “Gračanica Fortex” u Gračanici gdje su od ove ekipe poražene rezultatom u setovima 3:1 (20:25, 25:17, 25:19, 25:17).

Iako je “Bosna” daleko bolje otvorila ovu utakmicu od domaćih odbojkašica, u drugom setu dolazi do pada koncentracije kod kalesijki. U trećem setu, iako je na trenutke izgledalo kao da će se gostujuća ekipa “razbuditi”, do toga ipak nije došlo, zbog čega je na kraju rezultat glasio 25:19 za domaću ekipu.

U četvrtom setu je bilo ponovo pokušaja kalesijki da preokrenu rezultat u svoju korist, ali ipak nedovoljno da bi set upisale sebi kao pobjedu.

ŽOK “Bosna” u narednom kolu dočekuje ekipu ŽOK “Smeč” Lukavac.

Delegat: Admir Mahovkić
I sudija: Muris Osmić
II sudija: Amela Jašić

OK “Bosna” Kalesija je jučer u okviru VII kola Superlige FBiH za muškarce ugostila ekipu Ilijaša prilikom čega je poražena rezultatom u setovima 0:3.

U narednom kolu OK “Bosna” dočekuje ekipu iz Olova.