Kalesija

Fudbaleri Sloge iz Tojšića ovogodišnji su osvajači Šehidskog kupa Općine Kalesija koji se igra pod pokroviteljstvom Nogometnog saveza Kalesija.

Naime, tojšićani su na Gradskom stadionu slavili ubjedljivo protiv Bosne rezultatom 0:4. Na samom početku utakmice više borbe na terenu su pokazali domaći nogometaši, no kako je utakmica odmicala, gosti su polako preuzimali kontrolu na terenu.

Mrežu domaćih u tridesetoj minuti načeo je Maid Šmigalović odličnim golom, a pet minuta kasnije Mirza Šehić prošetao se kroz odbranu domaćih te je povećao rezultat na 0:2. Ovim rezultatom se otišlo na odmor, a početak drugog poluvremena pripao je opet gostima.

bosna_sloga4

U sedamdeset i trećoj minuti na 0:3 povećava Selmir Mešić, a konačan rezultat utakmice postavlja Mirza Šehić u 77 minuti.

Na kraju utakmice pobjednicima su uručeni pehari i nagrada vrijednosti  1.000 KM, a sve je to uručio načelnik Nedžad Džafić dok je i poraženima uručen pehar i lopta.

Ukoliko imate više informacija o temi ili nam želite prijaviti grešku možete nas kontaktirati i na e-mail: ntv@neon.ba.