Kalesija

U okviru V kola Superlige FBiH za muškarce, odbojkaši kalesijske “Bosne” u subotu su dočekali ekipu iz Brčkog. Utakmica je odigrana u sali MSŠ Kalesija sa početkom u 18:00 sati, a bez obzira na svu borbenost kalesijske ekipe, rezultat je na kraju glasio 0:3 (25:14, 25:16, 25:22).

ok-bosna-5

U prvom setu odbojkaši se nisu najbolje snalazili protiv ovog rivala, pa je u jednom trenutku rezultat glasio (18:9). U drugom setu odbojkaši su pokušali da se ipak “razbude”, ali do toga nije došlo, pa su i ovaj set “predali” protivniku. U trećem setu, OK “Bosna” Kalesija, uspjela je i da izjednači rezultat, ali bilo je nedovoljno i da bi osvojili set.

OK “Bosna” Kalesija je trenutno na šestoj poziciji, sa dvije izgubljene i tri dobijene utakmice.

Za OK “Bosna” Kalesija igrali su: Jasmin Požegić, Mirnes Idrizović, Bakir Zulić, Arnel Imamović, Vehid Hasanović, Mirnes Vildić, Mirnes Mešanović, Emir Smajlović, Alija Smajić, Kenan Hasanović.

Trener: Memsud Mešanović.

Za OK “Galeb” Brčko igrali su: Azur Kurtić, Armin Hasičević, Sanjin Omeragić, Zoran Tošić, Muharem Martinović, Samir Pezerović, Amer Karamustafić, Edin Ferhatović.

ŽOK “Bosna” Kalesija je jučer u okviru V kola Superlige FBiH nastupala protiv UOK “Bihać”, gdje je izgubila rezultatom 3:1. One za sad imaju dvije izgubljene utakmice i tri dobijene.

Ukoliko imate više informacija o temi ili nam želite prijaviti grešku možete nas kontaktirati i na e-mail: ntv@neon.ba.