Kalesijac Eldar Ćivić dva puta pogodio protiv West Hama

Mladi reprezentativac BiH Eldar Ćivić, koji nastupa za ekipu Slovačko iz Češke, odigrao je odličnu utakmicu protiv engleskog West Hama i postigao dva pogotka. U prijateljskoj utakmici ekipa Slavena Bilića povela je 2:0 golovima Noblea u 37. i Flečera (Fletcher) u 53. minuti i kada se činilo da će se tim rezultatom utakmica i okončati, na scenu je stupio Eldar Ćivić, koji je postigao dva gola za konačnih 2:2. Prvo je u 87. minuti smanjio na 2:1, a za poravnanje rezultata pogodio je u 90. minuti.

578e9440-a8a0-490f-84dc-3a000a0a0a64-civic-718x446

– Uvijek je lijep osjećaj postići pogodak, a posebno je zadovoljstvo kad na utakmici postignete dva gola i to protiv engleske ekipe, kazao je Eldar Ćivić za Avaz.

Odličnim igrama u dresu Slovačkog, Eldar Ćivić je već skrenuo pažnju na sebe nekih bundesligaša. Nakon odlične igre protov Vest Hema, nije siključeno da se i Englezi zainteresiraju za usluge mladog Ćivića.