Kalesijske odbojkašice poražene u Lukavcu

Kalesijske odbojkašice jučer su u okviru I kola Superlige FBiH gostovale u Lukavcu gdje su od ekipe ŽOK “Smeč” izgubile rezultatom 3:1 (25:20-25:13-17:25-25:20).

zok-bosna-13

Utakmicu je pratilo oko 100 gledatelja a iako se u ovoj ligi Kalesijke smatraju jednom od kvalitetnijih ekipa, to jučer i nisu uspjele potvrditi. Naime u prva dva seta odbojkašice “Bosne” su u pojedinim trenucima kaskale za ekipom iz Lukavca za deset bodova, što je izazvalo i velika negodovanja unutar ovoga kluba.

U trećem setu Kalesijke su konačno uspjele da se “razbude”, što je dovelo do toga da pobijede Lukavčanke rezultatom 17:25, ali je naredni set zbog ponovnog pada koncentracije pripao odbojkašicama “Smeča”.