Kalesija 24°

Kalesijske odbojkašice porazile Lukavčanke

Sinoć je u sali MSŠ Kalesija u okviru II kola Superlige FBiH odigrana utakmica između ŽOK “Bosna” Kalesija i ŽOK “Lukavac”. Odbojkašice “Bosne” su ovom prilikom pobijedile Lukavčanke rezultatom u setovima 3:0 (25:19/ 25:21/ 25:21).

zok-bosna-19

Jakim tempom na samom početku, kalesijske odbojkašice su pokazale Lukavčankama da ovu utakmicu neće “predati” u njihovu korist.

U prvom setu se igrao bod za bodom, dok su u drugom setu Kalesijke vodile sa deset poena razlike. Rezultat tog seta je u jednom trenutku bio 18:8, ali zbog pada koncentracije kod odbojkašica “Bosne”, Lukavčanke su uspjele da stignu taj rezultat i na kraju i da povedu ali je bilo nedovoljno da set upišu u svoju korist. Ista situacija bila je i u trećem setu.

Za ŽOK “Bosna” nastupale su: Amila Redžić, Dženana Muminović, Arnela Spahić, Berina Halilović, Emina Subašić, Envera Herić, Šejla Hasanović, Senada Husić, Erna Sinanović, Ajla Cakor, Lejla Bureković i Armina Avdić.
Trener: Rašid Tubić

Za ŽOK “Lukavac” nastupale su: Anisa Kunusović, Amila Čorhodžić, Emina Musić, Lejla Moranjačkić, Dženeta Akelsić, Adna Mujačić, Maja Mujčinović, Lejla Malović, Inela Zaimović, Ajla Šarić, Edita Hasanović.
Trener: Mediha Buljubašić.

Delegat: Hamid Subašić
Zapisnićar: Aljo Subašić