Kalesija

Kalesijski odbojkaši nastavili pobjednički niz

Odbojkaši kalesijske “Bosne” nastavili su tamo gdje su stali u prvom dijelu sezone Super lige, nastavili su pobjeđivati. U prvoj utakmici proljetnog dijela sezone u sali MSŠ Kalesija savladali su ekipu “Galeb” iz Brčkog rezultatom 3:1.

Gosti su uspjeli ostvariti pobjedu u trećem setu, a to je i ujedno prvi izgubljeni set kalesijske momčadi u šest kola.

Pobjeda protiv ekipe iz Brčkog još jedan je pređeni korak u ostvarenju konačnog cilja, a to je plasman u Premijer ligu. Za “Bosnu” je nastupio i novi igrač u ekipi Irfan Kovačević-

Prije odbojkaša, utakmicu X kola odigrale su odbojkašice koje su poražene od ekipe iz Gračanice rezultatom 2:3.

Podsjećanja radi, obje utakmice bile su humanitarnog karaktera. Svi prisutni imali su priliku  donirati novac za liječenje malog Arslana.

Ukoliko imate više informacija o temi ili nam želite prijaviti grešku možete nas kontaktirati i na e-mail: ntv@neon.ba.