Navijači Sarajeva poručili: Uprava napolje

Fudbaleri Sarajeva poraženi su večeras na svom terenu od Zrinjskog sa 2:0 u meču trećeg kola.

Zrinjski je uspio da dođe do tri boda u velikom derbiju na Koševu. Gosti su poveli u 25. minuti utakmice kada je Tičinović pogodio mrežu bordo klub.

Samo deset minuta kasnije Plemići stižu i do drugog gola. Bilbija je bio asistent, a gol za 0:2 postigao je Bašić.

Sarajevo je u nastavku meča pokušalo da se vrati u meč, ali nisu uspjeli. Situacija je bila otežana za domaći tim dodatno u 80. minuti kada je Dupovac zbog grubog prekršaja dobio direktan crveni karton.

Večerašnja igra Sarajeva ponovo je izazvala veliko nezadovoljstvo kod navijača koji zvižducima ispratili igrače, a potom su skandirali “Uprava napolje”.