NEON Televizija - ntv@neon.ba - Redakcija: +387 62 33 00 95 - Marketing: +387 62 33 00 94

NDTV/ EURO 2012: Ukrajina – Francuska, petak u 18.00h

... | 15. Juna 2012.
07:55
Kalesija Online

 

Za veliko iznenađenje na Evropskom prvenstvu u Poljskoj i Ukrajini pobrunuo se upravo drugi domaćin EURO-a, tačnije Andriy Shevchenko koji je svojoj reprezentaciji i navijačima donio veliko slavlje i pobjedu nad Švedskom.

Danas na Donbass Areni u Donetsku, Ukrajinci dočekuju Francusku koja je u prvom meču odigrala neriješeno 1-1 sa reprezentacijom Engleske.

Ukrajinci su potpuno zasluženo slavili pobjedu, pogotovo nakon što su gubili od Švedske. Stvar je u svoje ruke preuzeo veteran Andriy Shevchenko te sa dva gola šokirao Ibrahimovića i njegove saigrače. Podrška domaćih navijača sigurno neće izostati ni u današnjoj utakmici protiv Francuske. Ove dvije reprezentacije odigrali su svoj posljednji meč, prijateljski, upravo na ovom stadionu. Ukrajinci se ove utakmice neradu sjećaju budući da su poraženi sa 4-1.

Prijenos utakmice Ukrajina – Francuska možete pogledati danas od 18:00 sati na BHT 1, HTV 2 i RTS 1

Portal ntv.ba možete pratiti i putem android aplikacije za mobilne uređaje

Komentari

Kategorija: Na današnji dan