Nevjerovatno: Kadeti Sarajeva savladali Vitez rezultatom 20:0!

Kadeti FK Sarajevo danas su u susretu 18. kola Omladinske Premijer lige BiH na domaćem terenu porazili Vitez rezultatom 20:0!

Poslije svega tri minute igre gostujući golman kapitulirao je priv put, a strijelac za Sarajevo bio je Gasal.

Samo četiri minute kasnije Šuvalija je udvostručio prednosti domaćeg sastava, a do kraja prvog poluvremena mrežu gostiju pogađali su redom Jašarević, Nikolić, Hasančić, Šuvalija i Gasal.

S rezultatom 9:0 otišlo se na poluvrijeme. U nastavku utakmice viđeno je još 11 golova za konačnih 20:0.

Za Sarajevo su pogađali: Gasal (2), Šuvalija (4), Jašarević (2), Hasančić (6), Šarić (1), Nargalić (3), Konjalić (1).