Kalesija

Nezapamćen podvig fudbalera iz BiH: Dao svih 11 golova u pobjedi 11:0

Fudbaler drugoligaša Federacije Bosne i Hercegovine Seone postigao je svih 11 golova u prvenstvenoj pobjedi svog tima nad Čelićem, rezultatom 11:0

Adnan Salkić, fudbaler federalnog drugoligaša Seone postigao je danas svih 11 golova u prvenstvenoj pobjedi svog tima nad Čelićem, rezultatom 11:0, prenosi Anadolu Agency (AA).

Seona je poslije prvog poluvremena vodila sa 5:0, da bi u nastavku meča Salkić sa još šest pogodaka deklasirao posljednjeplasirani tim na tabeli Druge lige FBiH, grupa Sjever.

Seona je tako u 12. kolu ostvarila desetu pobjedu u sezoni, te je lider na tabeli sa 31 bodom.

Salkić je uspio postići 11 golova, što u zvaničnoj fudbalskoj utakmici do sada nije niko uradio u Bosni i Hercegovini, a vjerovatno bi bilo teško i u svijetu naći takav primjer.

Ukoliko imate više informacija o temi ili nam želite prijaviti grešku možete nas kontaktirati i na e-mail: ntv@neon.ba.