Odbojkaši Bosne pokazali borbenost, ali Lukavac ipak bolji

Kalesijski odbojkaši sinoć su na domaćem parketu poraženi rezultatom 1:3 od ekipe Lukavac po setovima 19:25; 16:25; 31:29 i 18:25. Iako je kalesijska publika nakon vodstva u prvom setu od čak sedam poena razlike očekivala da će domaći odbojkaši ipak slaviti protiv Lukavca, koji je u naš grad doputovao sa osam igrača do toga ipak nije došlo.

Gosti prvi set rješavaju u svoju korist, a tako i drugi. U trećem setu naši momci su pokazali borbenost tako da se igrao poen za poenom, da bi na kraju odbojkaši Bosne nošeni publikom uspjeli da ovaj set dobiju rezultatom 31:29.

U četvrtom setu gosti kreću na sve, s obzirom da ih jedino pobjeda ostavljala u utrci za Premijer ligom BiH pa set rješavaju u svoju korist i iz Kalesije nose triboda.

Prvi sudija Admir Lolić je zbog prigovora Mirzi Bećiroviću iz ekipe Lukavac pokazao i crveni karton u ovom meču.