Kalesija 16°

Odbojkaši kalesijske “Bosne” bez plasmana u finale KUP-a BiH

Odbojkaši kalesijske Bosne nisu mogli napraviti veće probleme prošlogodišnjem osvajaču KUP-a BiH. Brčaci su bili bolji u sva tri seta te su se plasirali u finale.

Danas je u okviru polufinala KUP-a BiH u odbojci u Kaknju odigrana untakmica između OK “Mladost” Brčko i OK “Bosna” Kalesija.

Odbojkaši “Mladosti” Brčko pokazali su svoju jačinu i snagu još u prvom setu gdje su savladali momke iz Kalesije rezultatom 25:15.

Odbojkaši “Bosne” Kalesija u nekoliko navrata su pokušali da se vrate u igru ali su najviše greške pravili iz servisa što ih je dodatno koštalo te su drugi set izgubili rezultatom 25:18.

Brčaci su, također, i treći set završili u svoju korist rezultatom 25:15.

Naši momci na čelu sa Adnanom Karićem pokazali su dobru timsku igru,međutim nisu uspjeli napraviti veći preokret. Podsjećanja radi ekipa OK “Mladost” Brčko sedam puta uzastopno osvajala je KUP RS.

Snimak utakmice OK “Mladost” Brčko – OK “Bosna” Kalesija pogledajte sutra na programu NEON Televizije kao i na youtube kanalu.

Finalnu utakmicu, OK “Mladost” Brčko igrat će sa boljim iz duela OK “Kakanj 78”- OK “Borac” Banja Luka.