Odbojkaši u subotu dočekuju ekipu MOK “Jedinstvo”

Odbojkaši kalesijske “Bosne” nažalost ne bilježe puno uspjeha u Premijer ligi. U prethodnom kolu poraženi su u Kaknju od ekipe “Kakanj 78” rezultatom 3:0, međutim ono što je bitno istaći da svaki set naši momci odigraju relativno dobro, te malo sportske sreće nedostaje da isti završe u svoju korist. Dostojan protivnik bili su drugoplasiranoj ekipi, te su svakom setu postigli više od 20 poena ( 25:23, 25:21, 25:22 ).

Ovog vikenda izabranici Mensura Malovića ponovo igraju u Sapni, gdje ove godine igraju domaće utakmice. U goste im dolazi MOK “Jedinstvo”.

Utakmica se igra u subotu u 19:00 sati. Iz OK “Bosna” Kalesija pozivaju navijače da dođu i podrže ih u ovoj utakmici i ističu da ono što im najviše nedostaje u premijerligaškim utakmicama jeste njihova vjerna publika. U utakmicama Super lige, odbojkaši su na krilima raspoloženih navijača ostvarili velike uspjehe i u svakoj utakmici postizali poene koji su uzrokovali gromoglasne aplauze. Nažalost, odluka da ove sezone domaće utakmice igraju u Sapni a ne u Kalesiji onemogućila je veliku posjetu na tribinama.

Publika je svakoj ekipi vjetar u leđa te se nadamo da će ove subote dvoranu u Sapni ispuniti navijači našeg kluba. Samim plasmanom u društvo najboljih odbojkaši OK “Bosna” učinili su Kalesiju ponosnom. Doprinijeli su pozitivnim pričama koje šaljemo široj javnosti naše domovine.