Kalesija 10°

Odbojkašice Bosne poražene u Banja Luci

ŽOK BOSNA (5)U okviru IV kola Premijer lige BiH naše odbojkašice jučer su gostovale kod ekipe UOK “BL Volley” u Banja Luci gdje su poražene rezultatom 3:0 po setovima 25:9; 25:21 i 25:12.

Domaće odbojkašice su bolje otvorile utakmicu te su prvi set lagano rješile u svoju korist. Trener ŽOK Bosna Rašid Tubić je u drugom setu izvršio pritisak na naše igračice pa su pružile otpor dostojan jedne Premijerligaške ekipe, no u samoj završnici seta, domaće odbojkašice su imale snage za preokret pa i drugi set rješavaju u svoju korist.

Domaćice su imale više snage i u trećem setu koji su rješile u svoju korist. Odbojkašice Bosne iz četiri odigrane utakmice imaju tri osvojena boda, a narednu utakmicu igraju pred domaćom publikom, tako da očekujemo da će osvojiti bodove.