Sloboda ostala bez trofeja, Radnik slavio sa 3:0

U uzvratom susretu finalnog dvoboja utakmica kupa BiH u Bijeljini je ekipa Radnika pred punim tribinama gradskog stadiona slavila pobjedu rezultatom 3:0 i na taj način zasluženo osvojila titulu kupa BiH ukupnim rezultatom 4:1. U prvom susretu na Tušnju utakmica je okončana rezultatom 1:1.
radnik_1
Obzirom na postignuti gol u prvom susretu na Tušnju, cilj Radnika u revanšu je da ne prime gol i da čekaju priliku iz prekida ili kontra napada. Upravo jedan kontra napad rezultirao je golom u mreži Pirića. U 4. minuti susreta Hodžić je precizno pogodio sa 17 metara. Prizemno je šutirao, lopta je završila u donjem desnom uglu golmana Slobode. Fudbaleri Slobode u prvom poluvremenu prikazali su blijedu partiju na terenu bez ozbiljnijih prilika koje bi ugrozile gol Avdukića.
Prvih 45. minuta okončano je rezultatom 1:0 u korist domaćih. U nastavku susreta fudbaleri Slobode nastavljaju prikazivati blijedu igru na terenu. U 63. minuti susreta glavni sudija Ognjen Valjić isključio je trenera Slobode Husrefa Musemića zbog prigovora. Domaći tim je iskoristio nervozu Slobode i golom kapitena Samira Memiševića udvostručio vodstvo na 2:0. Pirić je odbranio udarac Obradovića, a Memišević glavom loptu šalje u mrežu Slobode.
Treći pogodak za ubjedljivu pobjedu Radnika postigao je ponovo Memišević u 87. minuti susreta i svom timu donio titulu kupa BiH.