(VIDEO) Odlična asistencija Eldara Ćivića u utakmici protiv Libereca

Jučer je u odigrana utakmica trćeg kola Prve lige Češke između Libereca i Sparte iz Praga. Utakmica je završena rezultatom 1:1. Kalesijac i mladi reprezentativac BiH Eldar Ćivić u ovom susretu igrao je od prve minute. Istakao se borbenošću, te u 27. minutu fenomenalno sa lijeve strane terena asistirao svom suigraču Martinu Frideku kojem nije bilo teško da savlada golmana domaćih.

Domaći su uspjeli u 63. minuti da dođu do gola preko Radima Breite koji postavlja konačan rezultat utakmice 1:1.

Ovu utakmicu Eldar će svakako upamtiti, jer je u samo 10 minuta uspio da zaradi dva žuta kartona, te je morao napustiti teren u 71. minuti susreta.

Do sada je Ćivić uspio da u dresu Sparte, u ova tri odigrana kola, provede ukupno 250 minuta na terenu.